Bugün 29 Kasım 2021, Pazartesi         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
3
3.725

KATALOG-INSERTKategoriler

Katalog bir firmanın vizyonudur bir matbaanın ise prestiji anlamına gelmektedir. Modern matbaa ürün katalogları, teknik kataloglar ve fuarlara hazırlanan firmalara özel tanıtım katalogları hazırlamaktadır. Firmamız İstanbulda imalatını yapıp Türkiye çapında adını duyurmuş birçok markanın kataloglarında hem grafik tasarım aşamasında hem matbaa baskı aşamasında ön plandadır. Katalog çalışmalarında sıradışı grafik çalışmaları ve yüksek kaliteli baskı parkurumuzla her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirmekteyiz.
Katalog baskı tecrübemiz ve uzmanlığımız ile en doğru renklere ve en iyi kaliteye sahip katalog basımı yapmaktayız. Tamamen bünyemizde bulunan kendi makinelerimizde üretilen kataloglar, katalog tasarımı ve katalog baskı aşamasına kadar her aşamada kontrolden geçer. Siz değerli müşterilemizi katalog baskı örneklerimizi görmeniz için ofisimize bekleriz.
 
Her dilde katalog baskısı yapmaktayız. İngilizce katalog, Arapça katalog, Rusça katalog, Almanca katalog, İbranice katalog, Fransızca katalog ve istenilen her dilde katalog basımı hizmetimiz vardır. Katalog baskı örneklerimizi görmek için firmamıza bekleriz.
Katalog tasarımı, tamamen sizin yapacağınız bilgilendirme neticesinde, deneyimli grafikerlerimizin beğeninize sunacağı özgün taslak çalışmaları ile başlar. Devamında onayladığınız taslaktan en şık ve fonsiyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar ile katalog tasarımı sizin beğendiğiniz şekilde tamamlanır.
 
Katalog çeşitleri yapılışı açısından 6 şekilde sınıflandırılabilirler; İplik dikişli katalog, Tel dikişli katalog, Omega tel dikişli katalog, Amerikan ciltli katalog, İplik dikişli sıvama kapaklı katalog, Spiralli katalog.