Bugün 29 Kasım 2021, Pazartesi         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
3
3.725

ADİSYON FİŞİKategoriler

Adisyon; Cafe, restourant, lokanta, klüp, gazino, pastahane benzeri yerlerde kullanılan hizmet ve emtianın adet ve cinsini göstermek amacı ile düzenlenen resmi bir evraktır. Aynı zamanda mali adisyon işletmelerin sipariş takibini kolaylaştırmaktadır.
Adisyon basımı, resmi evrak olması dolayısı ile bağlı bulunduğunuz ilde faaliyet gösteren anlaşmalı matbaa firmaları tarafından yapılmaktadır. 30 senelik tecrübesi ile hizmet veren firmamız, anlaşmalı matbaa sıfatı ile adisyon basımı konusunda size hizmet vermektedir.
Adisyon fişi firmanızın kullanım durumuna göre defter şeklinde perforajlı, yada üstten tutkallı olabilir. Bilgisayarda yazılmak istediği takdirde sürekli form ya da slip adisyon tarzında düzenlenebilir. Slip fatura yazıcılarının artması dolayısı ile en çok slip adisyon ürünü tercih edilmektedir.
Adisyon basımı işlemleriniz kendinden karbonlu otocopy kağıdına yapılmaktadır.
Adisyon basımı için gerekli evrakların tamamlanmasından sonra baskı işlemlerine geçilir. Adisyon basımı için elinizde adisyon fişi örneği çalışması varsa alınır yoksa yeniden tasarlanır.